Workshopy a služby

Celodenný  Zážitkový WORSHOP – VYTVOR A ZHMOTNI SI SVOJ VLASTNÝ STROM ŽIVOTA

Tento workshop nie je obyčajným kurzom maľovania. Je to, ako keby ti niekto dal kľúč od pokladu, ale ty tam nájdeš oveľa niečo cennejšie.

Spojuje umenie, sebarozvoj, a oddychovú meditáciu do jedinečnej skúsenosti, kde vaše obrazy- stromy života ožijú a váš vnútorný rast kvitne. Dovolí vám namaľovať si svoju cestu k lepšiemu ja. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť emocionálnu rovnováhu, duševný pokoj a potvoril obzory kvantového liečenia i tvorenia si svojho vlastného života z úrovne svojho rozhodnutia.

Priprav sa na zážitok, ktorý prebudí tvoje vnútro a dotkne sa tvojho srdca.

ČO MôŽETE OČAKÁVAŤ?

  • Nájdete a zharmonizujete svoje vnútorné potreby pomocou intuitívnej maľby.
  • V meditácii získate jasnosť a spojenie so svojím pravým Ja.
  • Vaše túžby sa stanú skutočnosťou na plátne, vďaka kvantovému tvoreniu.
  • Preniknete za závoj hmotného života a zistíte, čo skutočne potrebujete.
  • Vytvoríte si vlastné umelecké dielo, ktoré bude vaším sprievodcom a kotvou v každodennom živote.
  • Pripravila som vám ľahké, hravé techniky. Ktoré vás vyvedú z hlučnej mysle. U Mňa je každý umelec svojho života.

A to nie je Všetko!

Súčasťou workshopu je aj môj osobný dar pre vás. Z úrovne jednoty vášho bytia vám vychannelujem -prinesiem druh kryštálu /prírodného kameňa, aby vám pomohli v každodennom živote a posilnili vašu energiu. S nimi príde aj svetelný symbol zo Sanskrtu, ktorý je jazykom univerza a duše, ktorý vás bude liečiť a napĺňať pozitívnou energiou. Obidve si ich sám/a budeš vkladať do svojho stromu života.

Toto je zázrak, alchýmia, kvantové liečenie, poznanie prastarej múdrosti i prirodzeného bytia novej doby v praxi.

Výsledkom bude vaše osobné – profesionálne umelecké dielo, Strom života, ktorý vás bude navigovať a svietiť vo vašej domácnosti, zharmonizujete a očistíte svoje biopole a spojíte sa sama so sebou na hlbšej úrovni.   Bližšie informácie ako budeme tvoriť nájdeš tu vo videu 1 a videu 2.

Zarezervujte si svoje miesto ešte dnes a zažite tento nezabudnuteľný zážitok. Termíny:

25.5. Banská Bystrica

8.6. Šamorín

 
Cena :190€
Zahŕňa, plátno – veľkosť 50x50cm/50x60cm, profesionálne farby, štetec, hmota na vylievanie stromu života, kryštálová drť, komponenty na miešanie 3d hmoty, 1cm 24 kar. Zlato na zdobenie, malé občerstvenie a môj sprievod celým dňom a harmonizačnú kryštálovú meditáciu, kde spoznáte čo treba pustiť…
 

 Rezervuj na: agatalira@darysvetla.sk

Pripoj sa k nám a objav svoju tvorivú silu!

ZHMOTNI A VYTVOR SI SVOJ STROM ŽIVOTA AKO DAR SEBE!

„Strom života bude vašim energetickým harmonizérom i navigátorom, vždy keď budete potrebovať sa stíšiť v bežnom chaotickom živote, venujte mu pozornosť, sadnite si k nemu alebo len tak precítte ten jedinečný moment, keď ste ho tvorili“

Nie nadarmo povedal Albert Einstein “ Všetko je energia, zlaď sa s realitou, ktorú túžiš žiť, a potom ju zažiješ“.

Pre viac info a zarezervovanie si svojho miesta napíš na mail:
Možnosť súkromných workshopov Tvorby stromu života pre menšie
i väčšie skupiny aj v iný dátum, podľa osobných i firemných preferencií,
podľa dohody. Cena dohodou. Neváhajte a píšte na agatalira@darysvetla.sk a zažite niečo nové, čo vás poženie v pred.
!!!!AK SI Z „ďaleka“ alebo ti nevyhovuje dátum pripravila som vám aj ONLINE VERZIU s praktickým video návodom. TU SA PREKLIKNI. !!!!

::::::::::::::::::::

ENERGOTERAPIA LIRA

Energoterapia Lira – osobná konzultácia /osobné konzultácie sú do konca júla plné, ďakujem za pochopenie/
  • Meditácia, očistenie a harmonizovanie vášho biopoľa.
  • Výklad sebarozvojových kariet i tarotových, ktoré vám prakticky ukážu, kde sa momentálne nachádzate, a čo treba zmeniť vo svojom praktickom živote, čo je vašim kľúčom… Občas dostanete aj úlohy. Aby ste zmenu prakticky zavádzali do svojho života… Aby ste rástli krok po kroku, ku svojej vnútorne slobode, šťastiu a láske.
Vedú vás k sebapoznaniu svojej duchovnej podstaty. Lebo len ak je duchovno (vnútorné poznanie života, túžby svoje duše) v súlade s hmotnou, môžeme plynúť, žiť a užívať si v ľahkosti a radosti.
Následne si budete užívať oddychu v sprievode hudby, kryštálov a môjho vedenia. Tam, kde máte energoinformačné bloky, ktoré vás nepúšťajú ďalej na vašej momentálnej ceste, tam vám položím kryštál, ktorý zharmonizuje a presvetlí tok energie. Vďaka môjmu daru, rozšírenému vedomiu vo vedomí prítomnosti vidím vaše svetelné telá a ich energoinformačné bloky.
Ak ste zďaleka, maľujem aj osobné obrazy – arthealing svetelného tela- MERKABY- váš osobný energetický odtlačok. Cez čas a priestor. Pomáha vám harmonizovať vaše telo, prevziať zodpovednosť za svoj život a pootvoriť svoje srdce zázrakom života. Občas si stačí dovoliť…
Cena 1h- 70€/ pri zakúpení 4 hodín 55€

::::::::::::::::

Menu