Kolekcia autorských reprodukcií

Vitajte v mojej kolekcii autorských reprodukcií , ktoré nie sú len obrazy, ale energetické portály, prenášajúce vyššie frekvencie vedomia priamo do vášho domova, tela a duše. Každý obraz je ako osobitný príbeh, vyjadrujúci vnútornú potrebu, ktorú môžete cítiť pri prvom pohľade. Naši obrazy prinášajú svetlo a lásku, odrážajúc váš vnútorný svet a vytvárajúc harmoniu v každom rohu vášho domova. Vyberte si ten, ktorý vás osloví na prvý pohľad, až potom prečítajte jeho hlbší význam. To je spôsob, ako sa prepustiť intuícií a nechať sa viesť energiami, ktoré rezonujú s vašou dušou. Ale ako je možné, že aj reprodukcie môžu niesť pôvodné vibračné energie? Podobá sa to nahrávaniu osobnej správy, ktorú si vypočujete neskôr – správa, emócie, celý odkaz nadobúda význam v inom čase, v čase, ktorý je pre vás potrebný. Vyberte si nie len obraz, ale kúsok energie, ktorý vám pomôže zharmonizovať váš domov, poteší vaše telo a podporí rozvoj vašej duše. Vaša cesta k vyššiemu vedomiu začína tu.

Autorské reprodukcie sú tlačené na kvalitný štrukturovaný vytvrdený papier, simulujúci plátno, ručne dozdobené 24 kar. zlato (najmä posvätný symbol ).

ROZMERY A CENA – 2 verzie

1/ 40×50 cm alebo 40×40 cm –  90€

2/ 30×40 cm alebo 30×30 cm –  74€

Zásielky posielam každý štvrtok.  Samozrejme ak potrebujete obraz ako dar na konkrétny termín, napíšte mi, a ja  preto urobím , čo bude v mojich silách.

Menu