Online Kurz maľovania vlastného Stromu Života

 • Túžite vniesť lásku a harmóniu do svojho domova a duše? 💖
 • Namaľujte si vlastný Strom Života, ktorý cez energetiku farieb duše vnesie poznanie a harmóniu do vášho života, a tak objavíte svoju vnútornú silu!

Bude to tvoje vlastné umelecké dielo, ktoré bude odrazom tvojich túžob a potrieb. Vytvor a namaľuj si svoj STROM ŽIVOTA, pomocou jednoduchej kreatívnej techniky, ktorá rozžiari tvoj DOMOV i DUŠU.

Spája umenie a sebarozvoj do jedinečnej skúsenosti, ktorá harmonizuje dušu a myseľ. NEMUSÍTE VEDIEŤ MAĽOVAŤ, tu maľuje vaša duša.

MOJ DARČEK: V kurze nájdete praktický EBOOK – Posolstvá farieb pre tvoju DUŠU, ktorý vám pomôže vyladiť vaše túžby a potreby. Tento ebook som vytvorila na základe viac ako 5 ročnej praxi pri osobných energetických maľbách a terapiách.

Výsledkom bude tvoj energetický odtlačok, ktorý doň vložíš. Harmonizácia tvojich emociálnych potrieb. A v neposlednom rade nádherné dielo, ktoré si vytvoríš sám/a , a nemusíš byť Picasso. TVOJ strom života ti  bude svietiť na stene a pripomínať ti, aké je nádherné žiť a tvoriť v ľahkosti. A ty spoznáš, že si naozaj viac ako len hmota.

 

V čom je výnimočný oproti klasickému maľovaniu?

Strom života bude tvojim vlastným umeleckým dielom, spojením so samým sebou a svojej zdrojovej sily. Bude spojením energie a hmoty. Túžby a naplnenia. Spája umenie a sebarozvoj do jedinečnej skúsenosti, ktorá harmonizuje dušu a myseľ.

Táto inšpiratívna energia ťa bude podnecovať, aby si podnikla určité kroky vo svojom živote, ktoré sú v súlade s tvojimi snami a túžbami.

 

SKLADÁ SA Z DVOCH ČASTÍ – INTUITíVNEJ MAĽBY A VEDOMEJ MAĽBY. Intuitívna slúži na spoznanie svojich vnútorných potrieb a vedomá vás zase navedie ako si tvoriť svoj život z úrovne svojho vedomia. Aj toto je cieľom tohto kurzu.

ZHMOTNI A VYTVOR SI SVOJ STROM ŽIVOTA AKO DAR SEBE!

„Dopraj si kúzlo samoty, kreativity a spojenia so svojimi túžbami a potrebami. Strom života bude tvojim energetickým harmonizérom i navigátorom, vždy keď budeš potrebovať sa stíšiť v bežnom chaotickom živote, venuj mu pozornosť, sadni si k nemu alebo len tak precíť ten jedinečný moment, keď si ho tvorila a všetky zámery, čo si do neho vložila. Bude tvojou magickou nástenkou prianí a želaní, ktorú si už precítila, keď si ho tvorila“

Nie nadarmo povedal Albert Einstein “ Všetko je energia, zlaď sa s realitou, ktorú túžiš žiť, a potom ju zažiješ“.

Keď mu každý deň budeš venovať čo i len 1 sekundu, svoj jeden pohľad, budeš sa na tú energiu nalaďovať.

Čo to znamená? Čomu venuješ pozornosť to rastie… Vlož do neho Lásku – bude rásť, vlož do neho svoj zámer – bude rásť. Ako na to? Všetko nájdeš v kurze!

Pre koho je kurz určený?

Ak si z nasledujúcich otázok odpovieš aspoň na 3x ÁNO. Je určený pre TEBA a určite si ho užiješ!

 •  Túžila si si vždy niečo namaľovať ?
 • Si kreatívna duša?
 • Miluješ sebarozvoj?
 • Máš rada  čaro prírodných minerálov?
 • Túžiš vniesť lásku a harmóniu do svojho domova a duše?

Čo ti kurz prinesie?

 • nádherný obraz, ktorý rozžiari tvoj domov i dušu
 • vibračnú harmonizáciu tvojho domáceho priestoru a tvojej aury
 • radosť z tvorenia
 • spoznávanie samej seba
 • poznanie, že ty sama si môžeš tvoriť svoj život
 • naučíš sa tvoriť a maľovať bez toho, aby si mala myšlienku v hlave, bude sa to niekomu páčiť.. ABY SI SI TO MOHLA POTOM AJ V ŽIVOTE UVEDOMIŤ, že na kom najviac záleží si TY!
 • naučíš sa mojej 3- rozmernej technike veľmi jednoduchým a efektným spôsobom, ktorý ti prinesie radosť
 • obraz, na ktorý vždy, keď sa pozrieš, sa ti zjaví úsmev na tvári. Zároveň ti bude pripomínať ten zázračný okamih, keď si si ho dovolila namaľovať a pustila uzdu svojej mysli!

Skúsenosti tých, ktorí si už kurz naplno užili:

Recenzia1:   „Maľovanie vlastného Stromu Života bolo pre mňa viac než len umenie. Bolo to terapeutické a posilňujúce. Cítila som sa naplnená a spokojná. Kurz mi pomohol nájsť nový zmysel pre môj život a moje dielo mi to každý deň pripomína.“

Lucia V.

Recenzia2:   „Absolvovanie kurzu Stromu Života bolo pre mňa neuveriteľne oslobodzujúce a obohacujúce. Techniky sú naozaj jednoduché, ale veľmi účinné. Pocítila som vnútorný pokoj a radosť z tvorby. Vrelo odporúčam každému, kto hľadá kreatívny a duchovný zážitok!“

Jana K.

Recenzia 3:  „Tento kurz mi pomohol nájsť spojenie so svojou vnútornou silou a kreativitou. Lektorka je úžasná a jej vedenie ma viedlo krok za krokom k vytvoreniu môjho jedinečného Stromu Života. Nikdy by som neveril, že dokážem niečo také krásne namaľovať. Ďakujem za tento zážitok!“

Martin S.

Recenzia:   „Kurz som si užila so svojimi deťmi. Je to skvelý spôsob, ako stráviť čas spolu a zároveň vytvoriť niečo krásne a významné. Naše Stromy Života teraz visia v našom dome a prinášajú nám radosť a harmóniu. Určite odporúčam.“

Petra M.

Na čo vám bude neskôr Váš strom života?

Bude vám doma svietiť, žiariť a skrášľovať vašu domácnosť, zároveň vám bude pripomínať, že dokážete oveľa viac ako si viete predstaviť. Bude vás spájať so svojou Zdrojovou Silou. Bude vašou oporou v kľúčových chvíľach vášho života.
Doprajte si tento moment precítiť tak často, ako bude treba v točiacom sa kolobehu života.

„Žite život, aký vás napĺňa.“

Kto vás bude kurzom sprevádzať?

Volám sa Agáta LIRA . V mojej tvorbe prepájam vedomý rozvoj, duchovné poznanie a krásu života cez umelecké diela a arthealingové kurzy sebapoznania spojené s frekvenčným meditatívnym liečením, za sprievodu vôni bylín i liečivej sily kryštálov a Univerza. Verím, že sila Lásky drieme v nás, len čaká kým ju objavíme.

Ako bude kurz prebiehať / Čo kurz obsahuje

Ide o online verziu Arthealingu Tvorby stromu Života, Líra R. Kurz vám príde formou odkazu do mailu, hneď po uhradení. Obsahuje 11 praktických videí, ktoré vás budú sprevádzať maľbou, odbornými technikami, ale aj mentálnym uvedomovaním. Konkrétne tipy a triky ako maľovať, kde čo kúpiť. Pre profesionálne maľovanie, ale aj alternatívu pre domáce maľovanie, aby vás to nevyšlo veľa, keď budete maľovať celá rodina.:)

Galéria

Pripoj sa k nám a objav svoju tvorivú silu!

OSHANA_darysvetla
kurz maľovania vlastného energetického stromu života
Menu