Online Kurz maľovania vlastného Stromu Života

Daruje ti Radosť, Kreativitu, Nový životný náboj.
Daruje ti spomalenie a čas so sebou.
Daruj Strom života sebe i blízkej osobe. 

Odkryte svoju kreativitu a vnútornú harmóniu v mojom hravom online kurze maľovania stromu života. Spojuje umenie a sebarozvoj do jedinečnej skúsenosti, kde vaše obrazy- stromy života ožijú a váš vnútorný rast kvitne. Namaľujte si svoju cestu k lepšiemu ja.

Dopraj si tento ZÁŽITOK, ktorý naštartuje tvoj nový životný náboj. A prinesie kúsok neba do tvojho domova.

Výsledkom bude tvoj energetický odtlačok, ktorý doň vložíš. Harmonizácia tvojich emociálnych potrieb. A v neposlednom rade nádherné dielo, ktoré si vytvoríš sám/a , a nemusíš byť Picasso. TVOJ strom života ti  bude svietiť na stene a pripomínať ti, aké je nádherné žiť a tvoriť v ľahkosti. A ty spoznáš, že si naozaj viac ako len hmota.

 

Prečo by si si nemal nechať ujsť tento kreatívny zážitok?

Strom života bude tvojim vlastným umeleckým dielom, spojením so samým sebou a svojej zdrojovej sily. Bude spojením energie a hmoty. Túžby a naplnenia. Túžby svojho vnútra zhmotnené do obrazu, čím si uvedomíš aké je ľahké zhmotňovať.
Táto inšpiratívna energia ťa bude podnecovať, aby si podnikla určité kroky vo svojom živote, ktoré sú v súlade s tvojimi snami a túžbami.

Bude vám slúžiť ako MOST prepájajúcej krásu života a duše, energie a hmoty. A obrovské pohladenie na srdci, vždy keď sa na neho pozriete.

PRVÝKRÁT SI HO UŽ MÔŽETE VYCHUTNAŤ ZO SVOJHO DOMOVA, A NEZABUDNITE DO TOHO ZAPOJIŤ AJ SVOJU RODINU, KAMARÁTOV I DETI. PRINESIE VÁM PLNÝ DEŇ RADOSTI, POZNANIA A KRÁSY DO DOMOVA.

Pre koho je kurz určený?

 •  pre tých, ktorí chcú spoznať samých seba. (Cez časť intuitívnej  maľby s farbami.)

Na konci kurzu som spracovala – Energetický odraz farieb, ktorý zrkadlí vaše potreby. Aby ste vedeli čo vám hovoria farby, ktoré ste v intuitívnej časti namaľovali na pozadie. Čo na sebe treba vyladiť alebo prepustiť zo svojho života, čo vám už neslúži.

 • pre tých, ktorí si chcú vedome sami tvoriť svoj Život (cez časť vedomej maľby stromu života), kde si vložíte do obrazu – do svojho stromu života (to ste VY), svoj zámer bytia – ako sa chcete cítiť vo svojom živote a zámer čo chcete mať, čím chcete byť v živote. Nech je zachovaná rovnováha duchovna a materiálna. (Tu sa naučíte ako zhmotňovať svoje zámery)
 • pre tých, ktorí si chcú vyčistiť hlavu od nepotrebných myšlienok
 • pre tých, ktorí si chcú užiť tvorenie a vždy túžili niečo namaľovať
 • pre tých,  ktorí chcú vytvoriť niečo nádherné, aj keď si môžu myslieť že nevedia maľovať
 • pre tých, ktorí sa chcú naučiť mojej 3D technike a tieňovaniu s okrúhlymi štetcami, aby mohli aj profesionálne rásť
 • pre veľkých aj malých, pre mužov aj ženy… pre tých koho sem zavial život.

Čo vám kurz prinesie?

 • nádherný obraz, ktorý rozžiari váš domov i dušu
 • radosť z tvorenia
 • poznanie samého seba
 • poznanie, že vy sami si môžete tvoriť svoj život
 • naučí vás žiť, tvoriť a maľovať bez toho, aby ste mali myšlienku v hlave, bude sa to niekomu páčiť..
 • naučíte sa mojej 3- rozmernej technike veľmi jednoduchým spôsobom
 • obraz, na ktorý vždy, keď sa pozriete, sa vám zjaví úsmev na tvári. Zároveň vám bude pripomínať, kto ste kam idete

Na čo vám bude neskôr Váš strom života?

Bude vám doma svietiť, žiariť a skrášľovať vašu domácnosť, zároveň vám bude pripomínať, že dokážete oveľa viac ako si viete predstaviť. Bude vás spájať so svojou Zdrojovou Silou. Bude vašou oporou v kľúčových chvíľach vášho života.
Doprajte si tento moment precítiť tak často, ako bude treba v točiacom sa kolobehu života.

„Žite život, aký vás napĺňa.“

Kto vás bude kurzom sprevádzať?

Volám sa Agáta LIRA Lekešová. Venujem sa arthealingu. Maľujem vysokovibračné energetické obrazy, ktoré vás podporujú vo vašom bežnom živote, ale aj na vašej ceste sebapoznania. Sú energetickým – vibračným odtlačkom vašich potrieb i túžob.  Prinášajú RAdosť, lásku a liečenie vašej duši.

Ako bude kurz prebiehať / Čo kurz obsahuje

Ide o online verziu Arthealingu Tvorby stromu Života, Líra R. Kurz vám príde formou odkazu do mailu, hneď po uhradení. Obsahuje 11 praktických videí, ktoré vás budú sprevádzať maľbou, odbornými technikami, ale aj mentálnym uvedomovaním. Konkrétne tipy a triky ako maľovať, kde čo kúpiť. Pre profesionálne maľovanie, ale aj alternatívu pre domáce maľovanie, aby vás to nevyšlo veľa, keď budete maľovať celá rodina.:)

Galéria

Pozrite si aké nádherné diela dokázali už vytvoriť niektorí záujemci, aj deti…

PS: Budem ich dokladať, vždy keď budem mať trošku času. A veľmi sa poteším, keď mi pošlete tie vaše aj s krátkym komentárom, aby inšpiroval ďalších a ďalších ľudí…

Menu