Služby

OSOBNÝ ARTHEALINGOVÝ WORSHOP – VYTVOR A ZHMOTNI SI SVOJ VLASTNÝ STROM ŽIVOTA – CELODENNÝ

Spojuje umenie, sebarozvoj a oddychovú meditáciu do jedinečnej skúsenosti, kde vaše obrazy- stromy života ožijú a váš vnútorný rast kvitne. Dovolí vám namaľovať si svoju cestu k lepšiemu ja. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť emocionálnu rovnováhu, duševný pokoj a zároveň, ktorá vám pomáha tvoriť si svoj vlastný život z úrovne svojho rozhodnutia.

Výsledkom bude vaše osobné – profesionálne umelecké dielo, Strom života, ktorý vás bude navigovať a svietiť vo vašej domácnosti. Bližšie informácie ako budeme tvoriť nájdeš tu vo videu 1 a videu 2.

Najbižšie voľné termíny. (skupina max 4 osoby)

28.10.2023 sobota od 9.00 – 16.00

11.11.2023 sobota 9.00 -16.00

Cena :190€
Zahŕňa, plátno – veľkosť 50x50cm/50x60cm, profesionálne farby, štetec, hmota na vylievanie stromu života, kryštálová drť, komponenty na miešanie 3d hmoty, 1cm 24 kar. Zlato na zdobenie, malé občerstvenie a môj sprievod celým dňom a harmonizačnú kryštálovú meditáciu, kde spoznáte čo treba pustiť…

OSOBNÝ ARTHEALINGOVÝ WORSHOP – VYTVOR A ZHMOTNI SI SVOJ VLASTNÝ STROM ŽIVOTA – 3 HODINOVÝ

Najbližšie voľné termíny:
8.11.2023 16.30 – 19.30
12.12. 16.30 – 19.30
Rozdiel medzi celodennou a skrátenou verziou:
Skrátená verzia je viac zameraná na kreativitu a tvorbu. No, ani v tomto prípade nebude chýbať môj sprievod vnútorným uvedomením, ktorý odzrkadľuje, farby ktoré používate, materiál rovnaký ako v celodennom workshope (bez 24 kar. zlata), Plátno 40x50cm
Cena – 89€
Ps: Do svojho obrazu si môžete priniesť akýkoľvek kameň, minerál či komponet, ktorý si ešte túžite doň vložiť.

MÔJ DAR
V obidvoch prípadoch, po prihlásaní a zaplatení, ti pošlem podľa tvojej energie- dátumu narodenia názov minerálu- prírodného kameňa , ktorý bude tvoriť srdce tvojho stromu a svetelný znak (jazyk univerza) ktorý ťa podporuje. Obidve si ich sama budeš vkladať do svojho stromu života.

Pre viac info a zarezervovanie si svojho miesta napíš na mail:
Možnosť súkromných workshopov Tvorby stromu života pre menšie
i väčšie skupiny aj v iný dátum, podľa osobných i firemných preferencií,
podľa dohody. Cena dohodou. Neváhajte a píšte na agatalira@darysvetla.sk a zažite niečo nové, čo vás poženie v pred.

ENERGOTERAPIA LIRA

Energoterapia Lira – osobná konzultácia
  • Meditácia, očistenie a harmonizovanie vášho biopoľa.
  • Výklad sebarozvojových kariet i tarotových, ktoré vám prakticky ukážu, kde sa momentálne nachádzate, a čo treba zmeniť vo svojom praktickom živote, čo je vašim kľúčom… Občas dostanete aj úlohy. Aby ste zmenu prakticky zavádzali do svojho života… Aby ste rástli krok po kroku, ku svojej vnútorne slobode, šťastiu a láske.
Vedú vás k sebapoznaniu svojej duchovnej podstaty. Lebo len ak je duchovno (vnútorné poznanie života, túžby svoje duše) v súlade s hmotnou, môžeme plynúť, žiť a užívať si v ľahkosti a radosti.
Následne si budete užívať oddychu v sprievode hudby, kryštálov a môjho vedenia. Tam, kde máte energoinformačné bloky, ktoré vás nepúšťajú ďalej na vašej momentálnej ceste, tam vám položím kryštál, ktorý zharmonizuje a presvetlí tok energie. Vďaka môjmu daru, rozšírenému vedomiu vo vedomí prítomnosti vidím vaše svetelné telá a ich energoinformačné bloky.
Ak ste zďaleka, maľujem aj osobné obrazy – arthealing svetelného tela- MERKABY- váš osobný energetický odtlačok. Cez čas a priestor. Pomáha vám harmonizovať vaše telo, prevziať zodpovednosť za svoj život a pootvoriť svoje srdce zázrakom života. Občas si stačí dovoliť…

TYPY MEDITAČNÝCH LIEČENÍ

Osobná terapia- 1,5h- 70€.

Skupinová terapia – 1,5h – 25€

Ak organizujem skupinovú terapiu, zatiaľ ju zverejňujem len na mojom instagramovom účte darysvetla . Alebo sa môžete dohodnúť, min. 4 osoby a osloviť ma na súkromnú meditáciu so spoločným zámerom, napr.: vďačnosť, bezpodmienečná láska…

Párová terapia – 1,5h – 120€

Muž a žena, matka a dcéra, otec a syn, starká a vnúča…( dieťa v tomto prípade by malo mať viac ako 18 rokov😊, inak stačí liečenie- uvedomenie pre dospelú osobu- maminu, otca, starkú, starkého, lebo cez nás a naše láskavé uvedomenie môžeme liečiť naše vzťahy.)

Menu