Strom života Poznania

Hotové obrazy sú vibračnými aktivačnými kódmi, ktoré nás vedú k poznaniu, osvojeniu si danej energie – hodnoty v živote. Preto si viete sami najlepšie vybrať , ktorý obraz je pre vás vhodný. Ako? Jednoducho sa vám bude páčiť. Nechajte sa viesť svojou intuíciou a až potom si čítajte text prinášajúcich energií.

Prinášajúce vibračné energie farieb, symbolov, kryštálov a odkazov
Obraz - Prebudenie. Do priestoru prináša múdrosť, ľahkosť a harmóniu života. Nesie posolstvo „Dovoľ si pozrieť sa na veci aj inými očami“
Použité materiály
plátno, akryl, stierka, zdobenie krídel 24karát.zlato, jaspis obrázkový, smaragd, ametyst
Duchovný výklad
Nie si len telo, ale duch, ktorý pochádza z Univerza. Inkarnuje sa na Zemi v ľudskom tele a prináša si so sebou neobmedzené možnosti. Máš v sebe uložený obrovský potenciál, ktorý však zatiaľ nevyužívaš, preto veríš na limity a obmedzenia. Cesta prebudenia je cestou odstraňovania týchto limitov. Je to cesta, na ktorej sa zbavujeme strachu, objavujeme v sebe Lásku a odkrývame to, čo znamená byť duch v ľudskom tele. Je to proces vnútornej premeny spojený s rastom nášho vedomia, uvoľnením vnútorných blokov, preprogramovaním našich buniek, pri ktorom presmerovávame svoj pohľad zo sveta okolo nás na svet v nás a začíname využívať potenciál, ktorý máme.. Keď vstupuješ na túto púť, vieš že zabudneš a musíš nájsť cestu domov, späť do svojho plného vedomia a poznania KTO SI. ( obrazné vyjadrenie vpravo dole v rohu- Veľký anjel, chystá na cestu malého anjela, ktorý prejde bránou zabudnutia...)
Rozmer
Cena
1250
Obraz je voľný. Precítiť a vidieť ho momentálne môžete v Nyiama Yoga štúdio BB

Dostupná je aj autorská printová reprodukcia , spracovaná v 3D efekte s energiami všetkých hodnôt.

Menu