OSAM II.

Hotové obrazy sú vibračnými aktivačnými kódmi, ktoré nás vedú k poznaniu, osvojeniu si danej energie – hodnoty v živote. Preto si viete sami najlepšie vybrať , ktorý obraz je pre vás vhodný. Ako? Jednoducho sa vám bude páčiť. Nechajte sa viesť svojou intuíciou a až potom si čítajte text prinášajúcich energií.

Prinášajúce vibračné energie farieb, symbolov, kryštálov a odkazov
Prináša životodarnú energiu. Vnáša do nášho bytia “Život”, aby sme cítili vlastnú dôležitosť. Granát červený v tele anjela Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Prečisťuje čakry a dodáva im novú energiu, ktorou oživuje, čistí a udržuje v rovnováhe. Prináša podľa potreby kľud alebo túžbu. Citrín - hlava anjela - Svojmu majiteľovi predáva teplo, energiu a veľmi zvyšuje jeho tvorivé schopnosti. Jedná sa o jeden z kryštálov, ktoré nikdy nepotrebujú čistenie. Pohlcuje, premieňa, rozptyľuje a uzemňuje negatívne energie, vďaka čomu má mimoriadny ochranný účinok na životné prostredie, v ktorom sa jeho majiteľ pohybuje. Znak osam zabezbečuje liečenie- uvedomovanie si všetkých vyššie spomenutých energiíí na všetkých úrovniach bytia- fyzickej, mentálnej, emocionálnej, duchovnej.
Použité materiály
akryl, zlatá hmota, 24. karát. zlato
Duchovný výklad
Tento obraz je jediný, nakoľko pri maľovaní do môjho energetického poľa vošla duša, ktorá ho porebuje. Áno, aj toto je možné v úrovni vedomia jednoty.) PS: Ak sa vám žiada, zelená pozrite sa na obraz osam- autorské reprodukcie
Rozmer
24x30 cm
Cena
180
Obraz už má svojho majiteľa.

Dostupná je aj autorská printová reprodukcia , spracovaná v 3D efekte s energiami všetkých hodnôt.

Menu