Hojnosť

Hotové obrazy sú vibračnými aktivačnými kódmi, ktoré nás vedú k poznaniu, osvojeniu si danej energie – hodnoty v živote. Preto si viete sami najlepšie vybrať , ktorý obraz je pre vás vhodný. Ako? Jednoducho sa vám bude páčiť. Nechajte sa viesť svojou intuíciou a až potom si čítajte text prinášajúcich energií.

Prinášajúce vibračné energie farieb, symbolov, kryštálov a odkazov
Hojnosť na všetkých úrovniach. Materiálnej, duchovnej, emocionálnej i mentálnej. Zároveň prináša silu vďačnosti, ktorá je kľúčom k hojnosti. Preto tá žltá.
Použité materiály
Materiál: stierka, akryl, zlatá hmota, 24. kar. Zlato, Avanturín, Kryštál
Duchovný výklad
Harmonizuje Solar plexus, a nahromadený hnev, ktorý sa tam ukrýva. Oranžový Avanturín pôsobí vysoko kladne na všetko, čo má súvislosť s prosperitou a mejetkom, zároveň je silne spojený s prírodou, harmonizuje geopatogénne zóny. Hojnosť je podporená svetelným symbolom (zo sanskrtu) -Runa, ktorá je ako magnet hojnosti. Pripomína ti jeden zo zákonov Univerza, že vždy dostaneš to, čo si ochotný dať! Vysielaj energiu bohatstva a hojnosti a RUNA sa prejaví. Harmonizuje podvedomé deštrukčné nastavenia, ako nemôžem, neviem, nie som dosť bohatý...
Rozmer
50x60 cm
Cena
550
Obraz je voľný.

Dostupná je aj autorská printová reprodukcia , spracovaná v 3D efekte s energiami všetkých hodnôt.

Menu