Channeling, posolstvá z kvantového poľa jednoty

Poznaj svoj vnútorný najväčší energetický blog, ktorý ti bráni k aktuálnej Radosti.

NA čo je dobré poznať svoj hlavný energoinformačný blok? Aby ste si ho mohli uvedomiť, prijať a s láskou pustiť. Veď na čo v sebe udržať niečo, čo vám nesslúži, ale vás skôr energetická ťahá ku dnu. A vy ste stále v jednom zacyklení kolečka…

Cez Channeling- čítanie z kvantového poľa vám prinesiem, zvedomím váš mentálny blok, ktorý často býva potlačený, alebo už tušíte, že vás daná emócia vždy ťaží no neviete čo s tým .

Komponent posolstva z kvantového poľa jednoty bude aj prírodný kryštál, ktorý harmonizuje a vibruje na úrovni danej myšlienky, pocitu, vnímania…. Ale aj krištál Univerza (symbol) zo sanskrtu, zo svetelného jazyka, jazyka jemnohmotného sveta vašej duše, čo potrebujem poznať v tomto živote aby mohla ísť s ľahkosťou ďalej. Tent symbol vnímajte ako energetický harmonizér, aktivátor informácií a kvality bytia, ktorú vám prináša. Slúži ako vedomá meditácia v kvantovom poli vedomia.

Pozemský krýštál si môžete kúpiť do izby, či nosiť ako šperk, Krištál Univerza stačí, keď prídete ako správu. Nie, tiež si ho môžete kresliť kde budete cítiť, meditovať s, vkladať si ho do vojho energetického poľa, či aury…. Ako, kto potrebuje a cíti.

Keď budete mať v tejto fyzickej rovine doma, budú vo vás navyšovať harmóniu a poznanie z posolstva, ktoré vám napíšem.

Na mojich denných arthealingových kurzoch, si ich ľudia sami vkladajú do svojho STROMU ŽIVOTA, KTORÝ SI NAMAĽUJÚ… Pre mňa je to dokonalé splynutie toho kto sme a čím chceme byť….

30,00 vrátane DPH

Strom života si môžete spraviť aj doma prostredníctvom online kurzu Vytvor si svoj strom Života.

Menu