AN’ANASHA – VĎAČNOSŤ

Prinášajúce vibračné energie
Kryštál An’Anasha je snáď najzákladnejším kryštálom- symbolom. Jeho energiu – vďačnosť – pozná každý jeden človek na svete, nikomu nie je cudzia. Je to tá najdôležitejšia energia, ktorá nás posúva ďalej, vďaka ktorej sa vyvíjame, nech ideme akoukoľvek cestou. Je to jemná, no napriek tomu veľmi mocná energia, ktorá vie upokojiť, pohladiť dušu, otvára naše srdce a prináša radosť. Denne máme stovky príležitostí na to, aby sme sa s ňou stretli, venovali jej pozornosť, a tým ju živili a dovolili jej rásť. Náš život sa tak bude meniť na nádherný prúd okamihom šťastia, radosti a zázrakov. Čím viac pozornosti budeme venovať vďačnosti, tým viac v nás bude rásť súcit, pokora, viera, nádej, jednota. Vďačnosť sa však nespája len s tým, čo sa nám v živote páči a čo vítame s otvorenou náručou. Spája sa aj s tým, čo nás v živote zaskočí, čo je pre nás ťažké, náročné, či nepríjemné. Ak sme schopní vnímať vďačnosť aj v okamihoch, keď nás niekto zraní, keď máme strach, keď nás niekto nahnevá, keď sme schopní situáciu prijať ako priateľa, vtedy sme pochopili, že každá takáto situácia je pre nás výzvou, aby sme sa na ňu pozreli inak – očami lásky, súcitu, pokory, viery, ako na možnosť, ktorá nám dáva šancu vyrásť a vyriešiť v sebe niečo, čo nás oberá o naše šťastie a pokoj. Posielajte An’Anasha do každej situácie, ktorá vás stretne, či už dobrej alebo nedobrej, vráti sa vám znásobená. An’Anasha môžete použiť aj v prípadoch „ďakujem, už stačilo“ – keď už jednoducho nechcete niečo vo svojom živote mať. Poďakujte sa za skúsenosť, ktorú vám situácia priniesla a rozlúčte sa s ňou v láske a vďačnosti.
Osobný obraz
Osobný obraz. Ide o rodinný obraz, ktorý harmonizuje energie všetkých 4roch členov rodiny. Je jedno na ktorej úrovni vedomia sú. Jedná sa o súlad bytia TU a TERAZ. Nosnou energiou tohto obrazu je VĎAČNOSŤ. Vďačnosť rodinných príslušníkov za to, že majú jeden druhého a môžu rásť životom pri sebe.

Pri osobnom obraze na objednávku nie je dostupná autorská reprodukcia.

Moje obrazy sú vibračným jazykom svetla, prinášajúce energie lásky, svetla, poznania, vibračné liečenie a presvetlenie duše i priestoru. Sú našim sprievodcom na ceste životom, poznania toho kto naozaj sme a čo potrebujeme aby sme boli šťastní. Ide o harmonizáciu i aktiváciu najvyššieho ľudského potenciálu.

Menu