ANA’ANARAA – SPÁSA DUŠE

Prinášajúce vibračné energie
ANA’ANARAA je najvyššia energia spásy. Nielenže prináša vykúpenie pre dušu, ale tiež upokojuje a prináša nám mier. Táto energia všetko prežiari a každú živú bytosť obklopí bezpečím a nesmiernou láskou. ANA’ANARAA ti pomáha oslobodiť sa od všetkých koletívnych energií, ktoré ti neslúžia. Pracuje v duši a umožní ti precítiť, čo môže znamenať život. Je to energia novej doby, na Zem prúdi len krátko a prináša nám obrovskú úľavu. Pôsobí v našej duši, v jej povrchovej vrstve. Naša duša má 12 vrstiev, v každej z nich cirkuluje energie. Na povrch prvej vrstvy duše, tej, čo je najďalej od božského jadra, sa lepia energie z nášho okolia, tu duša absorbuje všetky kolektívne energie, aby ich mohla spracovať. Tiež tu cirkulujú energie spojené s našimi osobnými procesmi. Ak sa kolektívne aj naše osobné energie netransformujú na svetlo, začínajú presakovať do fyzického tela a prejavovať sa ako rôzne bolesti či až choroby. Navyše nám tieto energie zabraňujú v tom, aby sme cítili nádhernú energiu našej duše. Môžeme mať stavy, keď sa necítime dobre, sme podráždení, nespokojní a ani nevieme prečo – dôvodom môžu byť kolektívne energie, ktoré sa držia na povrchu našej duše. Ana’Anaraa čistí povrchovú vrstvu duše a oslobodzuje všetkých týchto stavov. Transformuje všetko, čo sa na ňu nalepilo, od všetkých kolektívnych záťaží. Čistí a posilňuje tým našu dušu a prináša hlboké vykúpenie, hlboký pokoj a mier.
Osobný obraz
Osobný obraz maľovaný na zákazku, danej bytosti je odpoveďou na prosbu vašej duše. Čo potrebuje poznať, cítiť aby mohla ísť radostne a v ľahkosti ďalej na svoje ceste života. Jeho energie sú darom sveta svetla pre vašu dušu i telo. Áno podobné je to aj pri hotových obrazoch, ak sa vám nejaký veľmi páči, potrebujete spoznať túto úroveň myslenia, cítenia...

Pri osobnom obraze na objednávku nie je dostupná autorská reprodukcia.

Moje obrazy sú vibračným jazykom svetla, prinášajúce energie lásky, svetla, poznania, vibračné liečenie a presvetlenie duše i priestoru. Sú našim sprievodcom na ceste životom, poznania toho kto naozaj sme a čo potrebujeme aby sme boli šťastní. Ide o harmonizáciu i aktiváciu najvyššieho ľudského potenciálu.

Menu