Energoterapia

KRYŠTÁLOVÁ ENERGOTERAPIA LIRA

Ide o harmonizačnú energoterapiu kryštálmi Neba I Zeme sprevádzanú jemnými frekvenciami hudby a zvukou. Kryštály dokážu sústreďovať zvukové a svetelné vibrácie do koncentrovalého lúča. Kryštály liečia holisticky, čo znamená, že pôsobia súčasne na fyzickej, emocionálnej, mentálnej, duchovnej i spirituálnej rovine. Liečenie,meditáca je vedená za sprievodu duchovných bytostí svetla, bytostí jemnohnotného sveta – anjelov, archanjelov, svetelných majstrov, bytostí Zeme I Neba…, ich energie sú naším láskavým multidimenzionálnym bytím z budúcnosti, preto nám radi pomôžu. No, čakajú na oslovenie, poprosenie, nakoľko rešpektujú najvyšší zákon Univerza- “Zákon slobodnej voľby”. A ja ho s plnou úctou v srdci rešpektujem tiež.

TYPY MEDITAČNÝCH LIEČENÍ

Osobná terapia- 1,5h- 70€

Tu sa môžete dozvedieť, pod vedením bytostí svetla, kde sa momentálne nachádzate – v akej fáze vývoja. Aké sú vaše kľúče a  momentálne úskalia, kde energeticky, teda aj fyzicky ste sa možno zasekli.

Následne si budete užívať oddychu v sprievode hudby, kryštálov a môjho vedenia. Tam, kde máte energoinformačné bloky, ktoré vás nepúšťajú ďalej na vašej momentálnej ceste, tam vám položím kryštál, ktorý zharmonizuje a presvetlí tok energie. Vďaka môjmu daru, rozšírenému vedomiu vo vedomí prítomnosti vidím vaše svetelné telá a ich energoinformačné bloky. Ak ste zďaleka, maľujem aj osobné obrazy – arthealing svetelného tela- MERKABY.
Tu  môžete nahliadnuť ako to vyzerá. 

Skupinová terapia – 1,5h – 25€

Ak organizujem skupinovú terapiu, zatiaľ ju zverejňujem len na mojom instagramovom účte darysvetla .

Párová terapia – 1,5h – 120€

Muž a žena, matka a dcéra, otec a syn, starká a vnúča…( dieťa v tomto prípade by malo mať viac ako 18 rokov😊, inak stačí liečenie- uvedomenie pre dospelú osobu- maminu, otca, starkú, starkého, lebo cez nás a naše láskavé uvedomenie môžeme liečiť naše vzťahy.)

Menu